Bonus Kazanına Hoş geldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin iletişim Adreslerimiz Harici Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin

live:bonuskazani
[email protected]

FACEBOOK Makrobet Türkiye son 2 Maçında Toplam Kaç Gol Atar

Beyler daha önce Faktoring şirketlerinde kredi alan oldumu ?

Beyler merhaba bir sorum olucak sizlere kredi şirketleri dediğimiz Faktoring gruplarda kredi alan oldumu ?

CEBAHİS | C. PALACE - NEWCASTLE UNITED | TOPLAM KAC GOL OLUR?

20201113_151439.jpg

C.Palace - Newcastle United

Karşılaşmasında toplam kaç gol olur?
Doğru Cevabı veren 10 üyemize 30 Freebet!

Kurallar & Şartlar

Ödüle hak kazanmak için etkinlik yapılış tarihinden itibaren geçmiş 1 ay içerisinde en az 1 adet ve minimum 50 TL yatırım işlemi bulunmalıdır ve hesaptaki son işlem sosyal medya bonusu, çekim paylaşım bonusu olmamalıdır.

Eğer son 1 ay içinde 50 TL yatırımınız bulunmadan ödül kazandıysanız veya son 1 ay içerisinde minimum 50 TL yatırımınızdan sonra Sosyal Medya Bonusu veya Çekim Paylaşım bonusu aldıysanız ödül kazancınızı çekebilmeniz için minimum 50 TL yatırıp, anapara çevrimini tamamlamanız gerekmektedir.

CEBAHİS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

Sonunda

Öldüm öldüm dirildim 9 da ki maçlara 1000 lira kaybettim bu iyi geldi, eğer liege üst olursa almeira yenerse 3 kişi 20 TL :)
Katılım
6 Eki 2017
Mesajlar
51
Puanları
8
https://www.facebook.com/makrobet.o...41828.481958042002548/738970936301256/?type=3

Türkiye’nin En İyi Bahis Sitesi Makrobet’ten 2018 Dünya Kupası Elemeleri’ne özel Toplam Gol Tahmin
Yarışması!!!


Milli Takımımızın 6 Ekim ve 9 Ekimde oynayacağı Türkiye – İzlanda ve Finlandiya – Türkiye maçlarında Türkiye’nin atacağı Toplam Gol Sayısını bil, 10.000 TL’lik ödülden sende payını kap.

Mücadelelerdeki Türkiye'nin toplam gol sayısını doğru tahmin eden ilk 100 kişiye 100 TL. Çevirimsiz Bonus Makrobet’ten hediye.

YARIŞMAYA KATILABİLMEK İÇİN LÜTFEN KURALLAR BÖLÜMÜNÜ DİKKATLİ OKUYUNUZ!!!

1- Yarışma kuralları gereği Makrobet üyesi olmanız gerekmektedir. Lütfen maç saati başlangıcına kadar sitemizde üyeliğinizi oluşturunuz.
2- Makrobet Facebook sayfasını beğeniniz.
3- Makrobet Facebook sayfasında yayınlanan yarışma resmini beğenerek profilinizde herkese açık bir şekilde paylaşınız.
4- Mücadelelerdeki Toplam Gol Tahmininizi, Makrobet kullanıcı adınızı, #Makrobet ibaresi ile birlikte tahmininizi paylaşınız. Örnek tahmin şu şekilde olmalıdır. (Makrobet kullanıcı adınız, 5 Gol, #Makrobet)
5- İlk karşılaşma 06 Ekim Cuma saat 21:45’te başlayacak ve maçın başlaması ile tahminler, yapılan paylaşımlar, açılan üyelikler ve yorumlar geçersiz sayılacaktır.
6- Her yarışmacı bir kez katılma hakkına ve yorum yapma hakkına sahiptir. Sonradan yapılacak ekleme ve düzenlemeler tahmininizin yarışma dışı kalmasına sebep olacaktır.
7- Yarışmaya katılmak için eski üyelerimizin hesaplarında minimum 20 TL. yatırım yapılmış, yeni üyelerimizden ise 20 TL. YATIRIM şartı bulunmaktadır. Lütfen maç başlayana kadar yatırımınızı tamamlayınız, aksi taktirde yaptığınız tahmin kazansa dahi tahmininiz geçersiz sayılacaktır.
8- Sahte hesaplar ve aynı IP ile birden fazla katılımı tespit edilen kullanıcıların tüm kullanıcı adları ile katıldıkları tahminler geçersiz sayılacaktır.
9- Kazanan yarışmacıların bonusları 09 Ekim Pazartesi Finlandiya – Türkiye maçının bitiminden itibaren 24 saat içerisinde facebook ve medya ekibi tarafından incelendikten sonra hesaplarına aktarılacaktır. Bu nedenle yarışma bitiminden sonra sitemizdeki Canlı Destek Hattı’ndan Bonus talep etmemeniz önemle rica olunur.
10- Ödüllerde kazanan kişi sayısı fazla olduğu taktirde kayıtlarda ki ilk tahmini yapan 100 yarışmacı ödüle hak kazanacaktır.
11- 100 kişinin altında doğru tahmin eden kullanıcıların alacağı bonus tutarı yine 100 TL.’dir. Toplam tutar kazan sayısına bölünmeyecektir.
12- Makrobet bonus ve bonus kurallarını değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar, gerek görüldüğünde iptal etme hakkına sahiptir.
13- Yukardaki şartları yerine getirmeyen yarışmacıların tahminleri geçersiz sayılacaktır.


http://makrobet10.com
Twitter.com/ makrobetcom
Instagram.com/makrobet
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst